Media internetowe

Media internetowe

Wykorzystując doświadczenie, umiejętności i kreatywność zespołu Tinker Media, Twoja firma zaistnieje w sieci.
Stworzymy świetny serwis, zaoferujemy profesjonalny hosting, opracujemy odpowiednią kampanie reklamową.

Strony www

Tinker Media oferuje wdrożenia dopasowane do naszego Klienta. Każdy Klient traktowany jest indywidulane. Tworzenie serwisu poprzedzone jest szczegółową analizą przedwdrożeniową oraz wspólnymi ustelaniemi grona doświadczonych specjalistów, dzięki czemu możemy zaproponować odpowiednio dopasowane rozwiązania i technologie.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Przejrzysta szata graficzna, użyteczność serwisu oraz oryginalne rozwiązania.

Podczas procesu wdrożenia:

  • dokonamy kompletnej analizy działalności firmy pod kątem konkurencji, zapotrzebowania oraz efektów jakie chcemy osiągnąć
  • przeanalizujemy materiały graficzne, kolorystykę logo aby projekt graficzny byłe spójny z wizerunkiem firmy
  • na podstawie powyższej analizy przygotujemy odpowiednią strukturę oraz schamat serwisu internetowego a następnie oryginaly projekt graficzny 
  • przeprowadzimy szkolenie z zarządzania systemem dla Ciebie i Twoich pracowników.

Dla każdego projektu warunki finansowe ustalane są indywidulanie w zależności od rodzaju usługi, zakresu prac oraz potrzeb klienta.

Kampanie reklamowe

Oferujemy działania mające na celu wypromowanie Państwa strony w internecie.
Już na etapie przedwrożeniowej analizy serwisu internetowego dobieramy słowa kluczowe dzięki czemu ich użycie w odpowiednich miejscach (kod, nagłówki, tytuły, opisy grafik) zmiejsza koszty konieczności późniejszego optymalizacji (SEO).

Jeżeli strona firmowa istnieje już w sieci, a jesteście Państwo zainteresowani promocją, pierwszym etapem działań reklamowych będzie jej optymalizacja. Odbywa się ona w obrębie kodu i ma na zasadzie przystosowanie strony do standardów związanych z SEO.
Po dokonaniu optymalizacji strony, wykonamy jej pozycjonowanie mające na cely osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarakch.

Ponadto:

  • Prowadzimy kampanie lików sponsorowanych: Google AdWords
  • Oferujemy pomoc i doradztwo w zakresie reklamy w portalach
  • Oferujemy szkolenia dotyczące systemu analityki sieciowej
Hosting

Oferujemy hosting stron internetowych oraz pocztę na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.
Posiadamy zaplecze doświadczonych specjalistów, a hosting oferowany przez współpracującą z nami firmę wyróżnia się wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami.

Ponadto oferujemy rejestrację domen dla Twojej firmy.

Zawsze chętnie umówimy się na pierwsze (nie zobowiązujące) spotkanie z Państwa Firmą. Pozwoli ono w dyżym stopniu przybliżyć temat i stanowić będzie podstawę dalszych rozmów.
W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub wypełnienie formularza na stronie kontaktowej.

Zobacz również